Download | Programy

Vychval si svuj foun

Volná diskuze, film, kultura, foto, zajímavosti, dění kolem nás, a to co jinam nepatří

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Vychval si svuj foun

Příspěvek od Sedlo »

Tak mě napadlo po menším spamu v jiným topiku založit toto. Já tedy začnu
Svojí N81-1 tedy tu 8GB verzi jsem si zamiloval hned od prvního pohledu. Ta výsuvná konstrukce se teda zas nokii moc nepovedla ale co se dá dělat. Jako plus bych hlavně dal za výdrž na baterku u takhle vybaveného mobilu bych to ani moc nečekal. Podle vlastních zkušeností tak v pohodě 7 hodin připojenej na WiFi na QIPu, nebo 8 hodin poslouchání muziky z repráků na ¾ hlasitost nebo skoro 12 hodin poslouchání muziky na ½ hlasitost z mích Koss spark plugů. Galerie je chytře udělaná v LScape (na ležato) a pěkně plynulá. Chytře je i vymyšlený zoomování obrázků dvěma tlačítky nad displejem, které jsou rovnou připravené na N-gage 2.0 hry, které jsou teda úžasné na tomhle displeji. Podle jedné aplikace jsem zjistil, že když je mobil u režimu spánku (spuštěno Bluethoot, a přihlášen v síti, vyplý displej) žere jen 0,02W na kterých by asi vydržel hodně dlouho. Hry se na něm hrajou taky suprově a hned od začátku se stal díky Worms Worlde Party v *sis miláčkem většiny sousedů a vetšinu dne se hraje. Mobil dokonce vydrží i 5 hodin usilovného paření 3 hodiny poslouchání muziky mezi tím i nějaký ty sms a hovor do večer skoro s polovinou baterky. Hodně jsem si taky oblíbil režim „Rozšířené stereo“ které podporuje integrovaný přehrávač. Muzika ze sluchátek se zdá že hraje až za hlavou a né jako normálně uvnitř v ní. Silně to prohlubuje zážitek z písničky. Taky docela nepromyšlený je ten extrémně lesklý povrch celýho founu na kterým je vidět každý otisk, když na něj ale nematlám mastnýma prstama od kuřete tak to není ani tak strašný. Jediný dvě věci, které bych mu vytknul je ta vůle ve spodní části horního dílu při vysunutí a „jen“ 2MPx foťák s LED bleskem
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Uživatelský avatar
Albert
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned pro 31, 2006 16:17
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vychval si svuj foun

Příspěvek od Albert »

C2D E6550@2,8Ghz, ASUS P5K-E, ZOTAC 8800GTS 512MB, 4x1024MB A-Data 800MHz, WD 500GB, Seagate 500GB, Corsair 520W, Windows Vista 64bit, Acer AL2723W - 27" -SPVA
Uživatelský avatar
Jackal
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 2336
Registrován: sob led 20, 2007 10:09
Bydliště: Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Vychval si svuj foun

Příspěvek od Jackal »

Mám teď dva telefony, ale jeden půjde jako dárek do světa. Je to Nokia N95 co udělá radost mému blížnímu. Koupil jsem si Nokia N82 2GB Black. Vychvalovat jeden z nejlepších telefonů na trhu jde těžko, je prostě super, hlavně výdrž baterie na kterou jsem u N95 nadával. ;)
Acer Aspire 7741G, Intel Core i5-430M, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 8.1 Pro, avast! Pro Antivirus
Odpovědět