Download | Programy

Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Problematika SDRAM, DDR SDRAM, DDR2 SDRAM, RDRAM, SO DIMM a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Mescalamba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte srp 26, 2008 17:00

Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od Mescalamba »

Našel jsem tam totiž skvosty jako paměti od Mushkin, Cellshock, G-skill, což jsou pravděpodobně nejlepší ramky co vůbec sehnat jde. Tak by mě zajímalo, jestli má někdo zkušenosti s objednáváním z toho obchodu.

Maj tam pěkný 2x2GB Mushkiny, tak si říkam, že bych si vzal dvoje. :)
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od zener »

Pixmania je velice kvalitni obchod. Nemel jsem s nimi nejmensi problem. Je maji vyssi postovne. Nebo aspon meli. Tusim snad pres 200 Kc. Ale to se mohlo zmenit...
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
Mescalamba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: úte srp 26, 2008 17:00

Re: Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od Mescalamba »

Heh, při tom co nabízej bych jim dal za poštovný klidně 500,-. Tyhle paměti a spousta dalších věcí co tam maj jsou natolik dobrý, že je mi to putna. :) Tož si půjdu asi koupit ty Mushkiny. :) Taky sem koukal, že tam maj tu Sapphire desku od DFi za vcelku slušnou cenu (kolem 4800). Což by taky stálo za hřích.. jen bude mít starej SB600. :(
Uživatelský avatar
patap
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 1362
Registrován: úte čer 19, 2007 17:37
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od patap »

Horší to je pak s reklamací.
|Šrot 1||Celeron D 2,93Ghz|MSI 865PE Neo2-V|2GB RAM|Radeon 9550 256MB|Maxtor 160GB ATA + Hitachi 160GB SATA|LG 4163B + Samsung SH-S223Q|Fortron 350W|Samsung 940BW|Logitech X-230|A4tech X-750BF|HP PSC 2355| |Šrot 2||A64 2800+|MSI K8N Neo3|1GB RAM|Radeon X550 256MB|Seagate 200GB SATA|Benq DVD-RW|EC 400W| |High-end||PIII 800mhz|QDI SynactiX 5EP|512MB RAM|GF2|WD 30GB|Forton 200W|
Návštěvník

Re: Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím,
moje zkušenost je bohužel velmi negativní. Udělal tu chybu, že jsem se nechal nachytat na zajimavou cenu a objednal 10.7.09 fotoaparát Nikon Coolpix P 90 na http://www.pixmania.com. K mému údivu přišel mail kde mě žádají o kopii pasu a doklad pro ověření adresy (např. faktura za el. energie). Zdůvodněno to bylo ochranou proti zneužití kreditních karet. Nezvyklé, ale požadované doklady jsem poslal. Za dvě hodiny přišla odpověď, že poslané doklady jsou "nesprávné nebo nečitelné" bez upřesnění.
Další mail přišel z "zakaznickyservis@pixmania.com" kde mě žádali o potvrzení dodací adresy (zboží jsem chtěl nechat poslat do zaměstnání), dodací adresu jsem potvrdil a za chvíli mě přišlo upozornění, že mailová adresa je zrušena a zpráva nebyla doručena.
Dnes je 14.7.09 a nemám zboží ani peníze. Jediné co zbylo je jistota, že http://www.pixmania.com nikdy více.

petrvokurka@gmail.com
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od Pockmat »

Já mám taky menší negativní zkušenost. Objednal jsem si podle obrázku polarizační filtr Cokin a přišel mně úplně jiný, než nabízeli, myslím tím tvarově. Reklamace byla krapet složitější a taky komunikace a po vyreklamování mně přišel opět ten stejný. Nakonec jsem se musel poradit, jestli ten filtr můžu takhle používat a nakonec to dopadlo dobře. Nechal jsem si ho a používám. Takže asi tak...

Zkus se podívat sem, jestli tam nemají ty RAM: http://www.softcom.cz
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
landys

Re: Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od landys »

Já si objednal a zaplatil 3 digitální fotorámečky Philips a nedorazily. Peníze zatím nikde, takže doporučit rozhodně nelze :-(
Nedoporučuji

Re: Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od Nedoporučuji »

Jeden můj známý měl velké problémy v komunikaci s obchodem.. Přestože se jednalo o nákup drobného zboží a celkem triviální věc, že nedostal potvrzovací kupon co byl za příplatek zkoušel kontaktovat zákaznické centrum.. Nicméně trvalo 4 týdny než takovou banalitu vyřešili..

Procházel jsem několik dní internet a zdaleka není jediný kdo měl problém s komunikací a dále se u jiných uživatelů přidávají problémy se záručními listy, které nejsou určeny pro český trh, problémy v reklamování zboží jako takového, problémy při doručování a podobně.

Jako člověk, kterému záleží na kvalitním a bezpoblémovém nákupu apeluji na všechny, abyste se při rozhodování jestli zvolit tento obchod neunáhlili..

Pročtěte si internet s komentáři a poté se rozhodněte, jestli Vám stojí případný ušetřený peníz za zvýšené riziko, které při nákupu v pixelmania.cz podstupujete.

Kladné hodnocení berte s rezervou, neboť se množí komentáře, že PIXELMANIA.CZ platí lidem, aby ji zvyšovali rating. To ovšem není ověřená informace, nicméně berte ji jako možnou.

Děkuji. Prosím poddělte se i o své informace s okolím, pokud je obchod nesolventní neměl by mít na českém trhu místo.
landys

Pozor na Pixmanii!!!

Příspěvek od landys »

Doplnění - zboží, co jsem si u nich vybral, bylo zaplaceno mou platební kartou. Teď, po dlouhé době, došlo k vytunelování mého účtu. Po několikaměsíčním pátrání se zjistilo, že k úniku dat a zneužití údajů došlo právě na Pixmanii, takže pozor na ně. Jednak nedodržují naše platné zákony, podvádějí zákazníky a hlavně lidem následně vykrádají účty!!!
landys píše:Já si objednal a zaplatil 3 digitální fotorámečky Philips a nedorazily. Peníze zatím nikde, takže doporučit rozhodně nelze :-(
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Máte někdo zkušenosti s Pixmania.cz?

Příspěvek od Anonymous2 »

Jasně, že zkušenost mám Zboží jsem vybral, zaplatil kartou a nedorazilo. Urgoval jsem, napsali že se spletli v ceně a že za zboží chtějí několikanásobně víc, navíc že už ani není a že vrátí peníze. Trvalo to několik měsíců, vrátili míň peněz. Teď po půl roce mi někdo vyluxoval účet. Po pár měsících pátrání banka zjistila, že to byla právě Pixmania. Ať už došlo k úniku dat od nich, nebo pokračování v jejich nekalých praktikách není až tak důležité, pro mě to jsou jen podvodníci, co se tváří velmi levně, ale výsledek je pak opačný a hlavně zákony pro ně neplatí.
Odpovědět