Download | Programy

Jak stahnout video s licencí? (smart os)

Multimedia, úpravy zvuku a videa na PC, kodeky, audio a video programové přehrávače

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Jak stahnout video s licencí? (smart os)

Příspěvek od Pockmat »

Mám takový menší dotaz: chtěl bych si stáhnout video, které má chráněný obsah a dívat se jde na něj pouze na webu. Když si ho stáhnu do PC,tak nefunguje,protože nemá certifikát. Lze to nějak obejít?
například: http://www.langmaster.cz

------------------------

Tady asi bohužel nebudu užitečný, protože stránka langmaster mi žádné video neukazuje. Nicméně přehrávač mplayer portovaný z Linuxu na Windows má parametr -dumpstream, který uloží streamované video na disk a freewarový program "convert wmv2avi" (netuším, kde jsem ho tehdy stáhl, je pro příkazovou řádku), který převede film do veřejně přístupného formátu (streamované filmy mívají krátkou životnost, pak se zablokují).


-----------------------

Jsem zapomnel rict, ze to video jde prehrat jen v Internet Exploreru. Ja to video sice stahnu na HDD a je v *.wmv a ten programek convert wmv2avi mne ale napise: This file is protected by Digital Rights Management. It cannot be opened. Protoze je chraneno licenci a tu potrebuji obejit... Nutne to video potrebuji pro prezentaci.

-----------------------

Převádět chráněná videa s DRM je nelegální. Neexistuje žádný převaděč, který by to zvládl. Nicméně programem Magicsofts SoundCapture nahraješ zvlášť zvuk, programem FRAPS zachytíš obraz z přehrávače Windows Media Player (může být nutné vypnout hardwarovou akceleraci, aby se obraz nahrál) a VirtualDubem zkombinuješ obraz a zvuk.
Cesta zvuku je analogová a v obraze můžou sem tam scházet nebo přebývat snímky, ale pro jednoduchou ukázku postupu to stačí.
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Příspěvek od zener »

Ochrana DRM prolomena :twisted:

Kód: Vybrat vše

http://technet.idnes.cz/konec-placene-hudby-na-internetu-ochrana-drm-prolomena-p1o-/tec_audio.asp?c=A060827_234634_tec_audio_kuz
Uživatelský avatar
Zdenek
Čestný člen
Příspěvky: 205
Registrován: stř zář 20, 2006 19:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenek »

zener píše:Ochrana DRM prolomena :twisted:

Kód: Vybrat vše

http://technet.idnes.cz/konec-placene-hudby-na-internetu-ochrana-drm-prolomena-p1o-/tec_audio.asp?c=A060827_234634_tec_audio_kuz
Přesně to už jsem měl na jazyku. Stačí v Googlu hledat FairUse4WM download a je to asi 3. odkaz od shora. Pozor, nenaletět na warez!
Zdenek
handma
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 11, 2007 16:43

Příspěvek od handma »

stahl jsem si program FairUse4WM ale nejde mě spustit prosim o radu
handma
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 11, 2007 16:43

Příspěvek od handma »

program mě už jede ale nevim jak na to prosim o navod
Thypoon
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 08, 2007 13:15

Příspěvek od Thypoon »

handma píše:program mě už jede ale nevim jak na to prosim o navod
mne to ide ale ked chcem dat prec ochranu z videa tak mi napise ze licencia neexistuje... pls help
Odpovědět