Download | Programy

Boinc Manager

Instalace, nastavení, programy ke stažení zdarma, pouze freeware, shareware, trial a demo

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Zelenka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 02, 2008 14:41

Boinc Manager

Příspěvek od Zelenka »

Ahoj,

Mám problém s tímto, programem. Ti kteří ho znají, vědí že využívá čas počítače, kdy se na něm nepracuje pro počítání různých projektů ( léky, vesmír,... ). Tento program jsem asi tak před půl rokem měl, a normálně mi vše fungovalo, ale tehdy jsem ho potom dal pryč. Před pár dny jsem ho opět nainstaloval, ale nefunguje správně. Program běží, ale nejde stáhnout práce ze serveru projektu. Zkoušel jsem vypnout antivir, ale nepomohl. Tento problém my to dělá u všech projektů, které zkusím. Výpadek jejich serveru to být nemůže, protože na počítači profesora to funguje. Zkoušel jsem přeinstalovat program, ale také to nepomohlo.

Děkuji za rady.
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Pockmat »

No, já ho mám taky a jede bez problémů. Máš aktuální verzi? http://www.worldcommunitygrid.org/
Jinak by to mohlo být nějakým nastavením tvého internetu, popřípadně v programu. Když v programu klikneš dole na Advanced View, pak dáš Nastavení/Možnosti, tak tam máš různá nastavení připojení. Zkus se na to mrknout. Pak pro přepnutí do klasického modu stačí dát Vzhled/Simple View .
Další možnost je, že ses správně nepřihlásil ke tvému účtu. Zkus se napřed přihlásit na těch www a pokud to půjde, hrál bych si s jeho nastavením...
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
Zelenka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 02, 2008 14:41

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Zelenka »

tak k projektu už jsem se dostal. Normálně mi to počítá, ale nezobrazuje se screensaver. Místo něho, se zobrazuje toto:

Obrázek
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Pockmat »

Hm. To je nějaký divný. Máš nejnovější verzi?
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
Zelenka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 02, 2008 14:41

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Zelenka »

mám ten program stažený od tud:

Kód: Vybrat vše

http://boinc.berkeley.edu/download.php
stejně jako minule, ale tentokrát mi už nefunguje.
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Pockmat »

Aha. Tak to je nějaký hybrid... To není oficiální program. Zkus si nainstalovat originální program z toho mého odkazu a uvidíš...
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Uživatelský avatar
Zelenka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: úte zář 02, 2008 14:41

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Zelenka »

můžeš mi dát prosím přímo link ke stažení? Jediný odkaz, který jsem tam našel, mě odkazuje na stránky, kde jsem to stáhnul i já.
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Sedlo »

Tím to nebude. Těd jsem to z tý stránky stáhl a funguje mi to snad v pořádku. Už dříve jsem o tom četl ale nebyl jsem rozhodnutý jakýmu projektu nechat mám pomáhat.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Pockmat »

Stáhni si to z toho linku nahoře. Musíš se ale nejdřív přihlásit, abys to mohl stáhnout. :idea:
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Anonymous2
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 2203
Registrován: sob úno 09, 2008 19:23

Re: Boinc Manager

Příspěvek od Anonymous2 »

Zelenka píše:Ahoj,

Mám problém s tímto, programem. Ti kteří ho znají, vědí že využívá čas počítače, kdy se na něm nepracuje pro počítání různých projektů ( léky, vesmír,... ). Tento program jsem asi tak před půl rokem měl, a normálně mi vše fungovalo, ale tehdy jsem ho potom dal pryč. Před pár dny jsem ho opět nainstaloval, ale nefunguje správně. Program běží, ale nejde stáhnout práce ze serveru projektu. Zkoušel jsem vypnout antivir, ale nepomohl. Tento problém my to dělá u všech projektů, které zkusím. Výpadek jejich serveru to být nemůže, protože na počítači profesora to funguje. Zkoušel jsem přeinstalovat program, ale také to nepomohlo.

Děkuji za rady.
sklus se znovu zaregistrovat ve vsech projektech
Odpovědět