Download | Programy

nove PC postavene

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

nove PC postavene

Příspěvek od NSBM »

ahoj..
postavil jsem si doma PC, vsechno jede v pohode ale monitor mi nechce svitit. Tvari se jako by byl vyply pocitac. Pritom v druhem PC jede bez problemu ten monitor. Na graficke karte mam i napajeni zapojene a i vetrak se na ni toci. Kdyz je vypojeny monitor tak pise NO SIGNAL ale kdyz ho zapojim do toho noveho PC tak prve ztmavne, jako kdyz je vyply pocitac.

mam jen jednu ramku 2GB (A data) je mozne ze je to ramkama? kamos mi rikal ze mel ten samy problem kdyz mel jen jednu.. ze nektere nove desky maji DUAL podporu a bez dvou ramek nejedou.. a ze kdyz dokoupil druhou, tak to slapalo dobre :-)

sestava:
Základní deska: Foxconn MARS
Zdroj: Fortron 400W
graf. karta: NVidia Geforce 8600 GTS 256MB OC
disk: maxtor diamondmax 20 80GB (sata)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: nove PC postavene

Příspěvek od Sedlo »

Skus monitor připojit přes redukci VGA kabelem. Mě taky z neznámého důvodu monitor nenajede s DVi kabelem a na jiným počítači jede.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: nove PC postavene

Příspěvek od NSBM »

Sedlo píše:Skus monitor připojit přes redukci VGA kabelem. Mě taky z neznámého důvodu monitor nenajede s DVi kabelem a na jiným počítači jede.
to prave mam :-) mam starsi monitor a mam do graficke karty redukci na DVI :-) horsi zprava je, ze i kdyz jsem ta zkusil dat druhou grafickou kartu (jinou misto tehle) ktera ma jak DVI tak i VGA, tak se PC s monitorem chova naprosto stejne :-(
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Uživatelský avatar
Lhotis
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pon pro 29, 2008 13:10
Bydliště: Votice

Re: nove PC postavene

Příspěvek od Lhotis »

to me se taky stalo taky sem si stavel pc ale kdyz sem ho pustil tak bezel ale neslo to do monitoru ale ja toho mel vic zjistil sem ze na tom obdelnikovym konektoru chybi kabel tak sem tam dal jinej na desku sem ten kabel nemel zapojenej a asi este SATy sem mel spatne tak koukni jestli mas vse zapojeny protoze na ty desce je to spatne videt
Asus P5B Premium, Intel C2D 2,4 gHz, Patriot 4Gb, Gigabyte GTX460, Samsung F3 1TB+Hitachi 250Gb
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: nove PC postavene

Příspěvek od NSBM »

problem vyresen :-) zapomel jsem zapojit napajeni prociku ;)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Odpovědět