Download | Programy

Jak přilepit pasivní chladiče na paměti

Extrémní způsoby chlazení, chlazení vzduchem, vodou, peltierem, tekutým dusíkem, pasivem a další

Moderátor: Moderátoři

r-a-k
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 06, 2008 09:56

Jak přilepit pasivní chladiče na paměti

Příspěvek od r-a-k »

Mam otázku jak připevnit pasivní chladiče ze sady ARCTIC Accelero S1.Těch malých 8 chladičů má jestli se nemýlím od výrobce oboustranou lepící folii.Nebylo by lepší co se týče lepšího spoje a učinosti použít toto Zalman Thermal Stick.V nadpisu to i píšou že se to na to používá ale nejsem si jist jestli to pak nestvrdne jak vteřinový lepidlo a kdyby bylo potřeba je sundat tak jestli to bude možný.Nebo jestli mi doporučíte jiný lepidlo na to,tak prosim.Díky
r-a-k
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon říj 06, 2008 09:56

Re: Jak přilepit pasivní chladiče na paměti

Příspěvek od r-a-k »

Tak nakonec jsem se rozhodl je přilepit tímhle http://www.alza.cz/zalman-thermal-stick ... d73809.htm a můžu jen říct že manipulace a vysledek připevnění pasivních chladičů je velmi dobrý.Po rozmíchání 1:1 se lechce nanáší a stačí jen přitlačit na čip a po 10-15 min a je to přilepený.Potom jsem zkoušel jak to jde sundat a mé obavy se nepotvrdili,jde to sundat aniž by se čip poškodil vrstva lepidla zůstala na dosedací ploše chladiče a čip byl čistý.Napsal jsem to pro ty co by měli zájem o tento produkt ale měli třeba obavy jako já.
Odpovědět