Download | Programy

Nová firma hledá spolupracovníky!Say International.

Nabídka a poptávka práce

Moderátor: Moderátoři

alesalias
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 01, 2009 21:06

Nová firma hledá spolupracovníky!Say International.

Příspěvek od alesalias »

Ahoj všichni!

* chcete se stát finančně nezávislými ?
* chcete vydělávat tolik, kolik budete vy sami chtít ?
* chcete mít radost a potěšit své blízké ?
* i kdyby jste nic nechtěli dělat, chcete minimálně ušetřit ?
* chcete pomoct a nebýt na to sami ?
* nebo chcete dokonce i Vy sami pomáhat ostatním ?

Pokud chcete vydělávat měsíčně 15 000 Kč a více ke svému dosavadnímu příjmu, tak mě můžete kontaktovat a já Vám můžu poskytnout podrobný návod krok za krokem, co a jak dělat, abyste těch 15 000 Kč měsíčně měli.

Je to jen o tom ZAČÍT ! Můžete stále dělat to, co děláte doposud, ale pak nemůže přijít změna nebo zkuste k tomu přidat i SAY a já jsem přesvědčen, že do roka budete vydělávat více tímto než ve Vaší práci.

Pokud z toho máte dobrý pocit, tak čtěte dále ;-)

Rád bych Vám zdůraznil, že cílem vydělávání není parfémy prodávat, ale pouze doporučovat tuto výhodu dále . Chci si svůj život užít a proto dělám SAY, které nabízím i Vám !!!


Je to pouze o tom, že vy doporučíte někomu využívat tuto výhodu + obdržíte podporu celého našeho týmu ZDARMA. Je to běžná věc, která se využívá v potravinových řetězcích, v mobilních sítí, v bankovnictví, při prodeji aut, atd., atd. všichni na tom vydělávají a je to ten nejefektivnější způsob reklamy, jelikož to nejsou vyhozené peníze, ale provize až přímo za určitý odběr. Když na tom můžou vydělávat bohatí lidé, tak na tom začněte vydělávat i VY ! Jaká je jediná podmínka, abyste začali vydělávat ? Jediná podmínka je vlastně výhoda, že začnete kupovat věc, kterou běžně používáte a to za cenu 7-10x levnější než v obchodě. To je snad více než skvělé !

Já Vám rád poskytnu podrobný materiál, který Vás povede krok za krokem, jak na to. Samozřejmě tento materiál je také ZDARMA.

Chtěli byste ZDARMA bez žádného rizika tvořit svůj byznys ? Kontaktujte mně na emailu nebo ICQ a já Vám rád poradím.

Budete stále vydělávat více a více a o tom jsem přesvědčen.

Nic není povinné. Pouze můžete ušetřit a vydělat peníze za to, že o této výhodě řeknete ostatním !!


9 z 10 inteligentních lidí u této nabídky řekne ANO, jelikož když dám vedle sebe dvě shodné věci a cena se liší 7-10x, tak pak není o čem přemýšlet. Navíc když ještě máme vydělávat peníze za to, že využíváme této výhody.

Icq:443820971
E-mail:aleshalama90@centrum.cz
Odpovědět