Download | Programy

Co rikate na tuhle sestavu?

Poradna pro nákup nového hardwaru, nebo celé sestavy. Informace o nákupech.

Moderátoři: Sedlo, PCMark, Awast, DigitalDooM, Moderátoři

Návštěvník

Co rikate na tuhle sestavu?

Příspěvek od Návštěvník »

Zdravim vsechny ucastniky fora. Jiz delsi cas si zde procitam vase nazory a kdyz jsem se nedavno rozhodl koupit nove PC tak by me zajimal i Vas nazor. Je to nasledujici sestava od firmy TS Bohemia:
http://www.barbone.cz/?Odeslat=KONFIGUR ... =1&dealer=

Od TS Bohemia mam uz asi 3 pocitace a zatim jsem spokojen.

Dekuji za Vase narozy.
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

No je to použitelné pokud nebudeš chtít přetaktovávat...

Paměti určitě jiné, Transcend není značka... a 2 moduly do Dual Channelu taky nejsou k zahození...

Zdroj ti stačí (mají ho na výběr) Fortron 350W PNF (+42,-)

Opravdu potřebuješ i OS?? Nemáš už jeden doma??

Skříň neznám, má použitelné chlazení??

Raději jinak, kolik máš Kaček a na co to má být PC??
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Návštěvník

Pc sestava

Příspěvek od Návštěvník »

Sestava má být určena pro domácí užití jako, hraní her, internet, sledování filmů, poslech hudby. Finančně bych se rád vlezl do 17 000 Kč. Rád bych také zakoupil celou sestavu, aby byla záruka jako na celek. V uvedené setavě je možno jednotlivé díly vyměnit pomocí konfigurátoru čili by neměl být problém změnit např. ty paměti. Nebo prosím o doporučení kde něco kvalitního zakoupit lze.
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Je lepší mít záruku na jednotlivé komponenty, protože nemůže být nižší než dva roky, ale u některých komponent je třeba 3 nebo 5 let (HDD).

Cokoliv si objednáš přes NET, a většinou nad 5-10 tis,- pak ti to na přání složí a doručí zdarma.

Máš-li 17 tis pouze na bednu, pak ti doporučím se podívat na tomto fóru do "doporučených sestav" a tam začít...

http://www.ddworld.cz/sestavy/sestavy-p ... eny-4.html tady se můžeš odrazit... respektive upravit dle vlastních požadavků.

Je nutný ten OS?? Nemáš už jeden doma??
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Děkuji za rady. Potřeboval bych doporučit, kde by mi sestavu, kterou jsi mi doporučil složili? Byl bych nejraději, kdyby mi to nějaká firma složila a dala záruku jako na celek. Nemám moc času se hrabat v počítači a hledat co z komponent je out. Ani jsi nejsem 100 procentně jistý zda bych to byl schopen opravit. Nejraději kdyby to byla firma z blízkosti Zlína z hlediska servisu. Rád bych to tam při případné závadě odvezl a o víc se nestaral.
Uživatelský avatar
Awast
Čestný člen
Příspěvky: 1786
Registrován: úte srp 29, 2006 20:14

Příspěvek od Awast »

Neříkej, že ve Zlíně není ani jedna IT prodejna u které bys to mohl objednat...
TT Mambo,FSP-400W, DFI Inf. X2 3600+ EE@2.8GHz, 2x1GB Corsair , HD2600XT@860/780, Seagate250GB, LG4167B, SB Audigy4, 5.1 Genius HT, Logitech G5+QCK4Dsteel +MicrosoftDigitalMedia
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem se bavil s kamosem co by mi to slozil nad tou doporucenou sestavou a rikal mi ze zakladni desky od Msi jsou v posledni dobe velmi spatne. Jinak se mu to zdalo OK.
Odpovědět