Download | Programy

Máte zkušenosti s ASUS AI SUITE (AI BOOSTER) ??

Extrémní přetaktování CPU, zvýšení výkonu PC na maximum

Moderátoři: PCMark, Moderátoři

TheGame
Nováček
Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: čtv úno 19, 2009 18:47
Kontaktovat uživatele:

Máte zkušenosti s ASUS AI SUITE (AI BOOSTER) ??

Příspěvek od TheGame »

Dobry den .. chtel bych se zeptat jestli mate s tim to "programem" (viz. předmět) zkusenosti .. protoze tam mi to nabizi pretaktovani CPU primo z Windows z toho programu .. no a kdyz jsem tam nastavil 3.5 GHz tak chtelo to po me restart tak jsem dal OK a najdenou to zacalo ale neskutecne piskat .. musel jsem ho na tvrdo vypnout a pak zapnout a bylo to OK ... tak se chci zeptat jestli prave nevite co s tim ... :ups:
Motherboard:Asus P5QL-E ;CPU :Intel Core 2 Duo E7400 , 2.8GHz@3.8GHz,1066FSB,3MB Cache , LGA775 , 45nm , BOX ; RAM : Kingston 3GB 400MHz :-( ; VGA : NVIDIA GeForce 9600 GT 512Mb ; OS : Windows Vista Home Premium SP1 32-bit ; Monitor :Samsung 22" televize/monitor ; Repro : Hifi věž JVC :D
Call of Duty 4 MP Player
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte zkušenosti s ASUS AI SUITE (AI BOOSTER) ??

Příspěvek od overclocker123 »

Ahoj, taky jsem to jednou zkoušel přes tenhle prográmek. Taky mi to začalo pískat a když jsem zjišťoval co to píská tak jsem to slyšel od CPU. Moc tomu něvěřim že by to dělal procesor ale už jsem to radši nezkoušel a taktoval přes BIOS. Těm programům přes Windows moc něvěřim takže ti doporučuju taktovat přes BIOS.
TheGame
Nováček
Nováček
Příspěvky: 58
Registrován: čtv úno 19, 2009 18:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte zkušenosti s ASUS AI SUITE (AI BOOSTER) ??

Příspěvek od TheGame »

jo dik , ale ja radsi do BIOSu nelezu .. jeste bych si pos*al pocitac :D .. neebo kdyz mi jako napises jak presne tak mozna to zkusim hah
Motherboard:Asus P5QL-E ;CPU :Intel Core 2 Duo E7400 , 2.8GHz@3.8GHz,1066FSB,3MB Cache , LGA775 , 45nm , BOX ; RAM : Kingston 3GB 400MHz :-( ; VGA : NVIDIA GeForce 9600 GT 512Mb ; OS : Windows Vista Home Premium SP1 32-bit ; Monitor :Samsung 22" televize/monitor ; Repro : Hifi věž JVC :D
Call of Duty 4 MP Player
Uživatelský avatar
overclocker123
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 960
Registrován: úte lis 21, 2006 19:17
Bydliště: Rudník
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte zkušenosti s ASUS AI SUITE (AI BOOSTER) ??

Příspěvek od overclocker123 »

Popsat to neumim, musim u toho sedět :D . Ale zkus se podivat do jinych temat kde je to podrobne popsany, je jich tu dost.
Odpovědět