Download | Programy

2 monitory (D-SUB|VGA) + TV ???

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Martinec

2 monitory (D-SUB|VGA) + TV ???

Příspěvek od Martinec »

Zdravíčko, již delší dobu marně pátrám po odpovědi, zda je možné k jednomu PC s grafickou kartou (TV-outem) připojit 2 monitory + TV ???
Jde mi pouze 1 LCD + TV nebo LCD + LCD. Lze nějak dosáhnout připojení 1xLCD, 1xLCD s TV-Outem + TV ??

Díky M.
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 monitory (D-SUB|VGA) + TV ???

Příspěvek od Camazoo »

jistě že je to možné ;) Pokud máš ATi tak si stáhni Hydravision (správa více monitorů) a u nVidie je to tuším nVision a je to přímo v ovladačích
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Martinec

Re: 2 monitory (D-SUB|VGA) + TV ???

Příspěvek od Martinec »

Mám model Nvidia GeForce 8800GT a prostě si myslím, že to není možné rozběhnout na třech frontách. NVision to mi nic neříká, NView už jo, ale tam ať dělám co dělám, třetího kolegu tam nedostanu. Při zapojení třetího kluka, mi z těch dvou předchozích prostě vypadne jeden a většinou to padne na TV-OUT. :(
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 monitory (D-SUB|VGA) + TV ???

Příspěvek od Camazoo »

jo, nView. Trochu jsem si doplnil znalosti :) ,takže 3 nezávislé zobrazovadla na 8800GT nedáš, řešení by bylo použít DVI splitter, takže bys měl dva stejné obrazy + 1
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Martinec

Re: 2 monitory (D-SUB|VGA) + TV ???

Příspěvek od Martinec »

Našel sem ještě toto : http://www.okcomputers.cz/rozdvojka-vga/d-62841/
ale nevím co bych tím docílil :) a zda to opravdu funguje. DVI spliter se mi jeví jako moc drahé řešení. Hledám způsob o něco levnější.
Martinec

Re: 2 monitory (D-SUB|VGA) + TV ???

Příspěvek od Martinec »

Dokonce sem někde našel na netu, že stačí povolit integr. grafiku v biosu a mám další vstup, ale bios nabízí pouze primární grafiku a to bud PCI, PCIe, Integr. atd.. tagže tudy cesta taky nevede..
Odpovědět