Download | Programy

WinFast TV2000

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

olek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 22, 2009 10:04

WinFast TV2000

Příspěvek od olek »

Koupil jsem si novou zvukovku a po instalaci mě přestal jít zvuk na TV v PC.Používám WinFast TV2000.V nastavení to není.Nemá se třeba propojit zvukovka s TVtunerem v počítači.
olek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 22, 2009 10:04

Re: WinFast TV2000

Příspěvek od olek »

Koupil jsem novou TV kartu WinFast DTV2000 H Plus.Myslel jsem že bude problém vyřešen,ale naopak.Digitál jsem naladil v pohodě i se zvukem.Analog jsem naladil,ale zvuk opět nejde tak nevím co stím.Propojení kablem není možné,protože nemá žádnou zásuvku(ani zvenku)na propojení se zvukovkou.Poradí mě někdo tento problém vyřešit.
Uživatelský avatar
Pockmat
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 432
Registrován: stř zář 20, 2006 19:30
Bydliště: Brno

Re: WinFast TV2000

Příspěvek od Pockmat »

Já jsem měl taky problém s TV tunerem WinFAST. Můj problém zase byl, že se mně resetoval čip na kartě a musel jsme ho pracně přehrát podle návodu a upravit tak, aby se to už nestalo. Já jsem měl propojení co se týče zvuku řešeno venkovním kabelem do zvukovky. Ale mám pocit, že u těch nových, se to řeší nějak kompatibilitou zvukovky v PC. Zkuste napsat na technickou podporu ...
Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim.
Být, znamená, být vnímán.
Kdo chce vědět, musí se zeptat.
Odpovědět