Download | Programy

žádost o sponzorský dar

Nabídka a poptávka práce

Moderátor: Moderátoři

klaun a mim

žádost o sponzorský dar

Příspěvek od klaun a mim »

Dobrý den,
jmenuji se Tomáš a hledám sponzora na moje klaunská představení.V poslední době začínám být dost žádaný a to také chce zdokonalovat program o různé věci např. soutěže.Ten sponzorský dar bych použil na balíčky pro děti nakupování tvarovacích balonků atd. :) více informací na http://www.klaunbambulik.wbs.cz a nebo napište na e-mail:klaunamim@seznam.cz

pokud by mněl nějaký sponzor zájem prosím napiště na klaunamim@seznam.cz
nebo zavolejte na :725 003 386
Děkuji Tomáš Horváth
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o sponzorský dar

Příspěvek od Camazoo »

no hodně štěstí, jenom taková drobnost; ty internetové stránky bych doporučil svěřit nějakému profesionálovi, nebo aspoň pro začátek opravit to množství pravopisných chyb.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Lenka. Meisnerova

Re: žádost o sponzorský dar

Příspěvek od Lenka. Meisnerova »

Dobrý den

velice moc žádám hodné lidi hlavně podnikatele kdo by byl ochoten mi přispět jakým koli darem nebo finanční částkou. Jsem invalidní důchodce po autonehodě, můj stav see bohužel hroršil, musím brát velmi silné léky na bolest a často musím být odvezena pro nesnesitelné bolesti do nemocnice. V posledních měsících se mi ještě udělaly dekubity a pro zvíšenou hygienu potřebuji jednorázové žinky a podložky obvazový materiál,a jiné. k tomu musím pít dva Kubitany za den. Proto prosím toutto cestou o jakoukoli pomoc.

S pozdravem mnoho díků L. Meisnerovvá
adresa je DSR LIBOCKÁ 43
160 00 PRAHA 6
email. lenka.meisnerova@seznam.cz
Návštěvník

Re: žádost o sponzorský dar

Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý den. Ráda bych vás poprosila, aby jste si přečetl muj příběh na stránce
http://www.kontobariery.cz/Komu-pomaham ... kolka.aspx
Za jakoukoli finanční pomoc budeme vděční. Předem vám moc děkujeme rodina Zezulková z Otic u Opavy.
Odpovědět