Download | Programy

Problém s routrem

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

Eriks

Problém s routrem

Příspěvek od Eriks »

zdravím,koupil jsem si routr RG60SE,mám tady na střeše wifi přijímač(chytám signál z vesnice) a přez kablík zavedený do pc.když zapojim routr tak mi nejde internet(internet píchnu do routru a z routru kablikem do pc((routr je samozřejmě v síti))),s notebookem se pak bezdrátově jen připojim k routru ale nejde net jak na pc tak ani na notesu,Když pokračuju dle návodu tak když na stolnim pc do vyhledávače napíšu adresu 192.168.1.1 viz návod tak nic nenačte a když tohle provedu na notesu,který je bezdrátově s routrem spojen tak se objeví tabulka připojit k 192.168.1.1 a je tam k vyplnění uživatelské jméno a heslo,do uživ.jm.napíšu admin viz návod ale o hesle tam není ani slovo,nevíte co tam napsat? Ale vůbec si nevím rady,když ten routr připojím k pc jak jsem psal na začátku tak na něm nejde internet a to by měl jít ne?Poraďte prosím jak to zapojit abych se pomocí notbooku připojil bezdrátově k routru díky
alonzo

Re: Problém s routrem

Příspěvek od alonzo »

Eriks píše:zdravím,koupil jsem si routr RG60SE,mám tady na střeše wifi přijímač(chytám signál z vesnice) a přez kablík zavedený do pc.když zapojim routr tak mi nejde internet(internet píchnu do routru a z routru kablikem do pc((routr je samozřejmě v síti))),s notebookem se pak bezdrátově jen připojim k routru ale nejde net jak na pc tak ani na notesu,Když pokračuju dle návodu tak když na stolnim pc do vyhledávače napíšu adresu 192.168.1.1 viz návod tak nic nenačte a když tohle provedu na notesu,který je bezdrátově s routrem spojen tak se objeví tabulka připojit k 192.168.1.1 a je tam k vyplnění uživatelské jméno a heslo,do uživ.jm.napíšu admin viz návod ale o hesle tam není ani slovo,nevíte co tam napsat? Ale vůbec si nevím rady,když ten routr připojím k pc jak jsem psal na začátku tak na něm nejde internet a to by měl jít ne?Poraďte prosím jak to zapojit abych se pomocí notbooku připojil bezdrátově k routru díky
Neviem či som ten pravý aby som ti radil - pred nedávnom som tu žiadal o radu já :D ale možno ti to pomôže.V manuály by si mal mať prihlasovacie údaje.Prepoj len PC a RG60SE káblom (zapoj ho do LAN) -zadaj 192.168.1.1 - meno:admin - heslo:admin a keď sa dostaneš do menu routera ( pred tým si zisti akú IP adresu máš v PC - ak máš napr. IP 192.168.1.1 tak ju zmeň v nastaveniach rotera na 192.168.2.1) - ulož nastavenia - po reštarte routera zapoj kábel od wifi na střeše do WAN portu a malo by to šlapať ;)
Návštěvník

Re: Problém s routrem

Příspěvek od Návštěvník »

HESLO JE TIEZ "admin"
Odpovědět