Download | Programy

Nestabilita počítače

Extrémní přetaktování CPU, zvýšení výkonu PC na maximum

Moderátoři: PCMark, Moderátoři

medvídek

Nestabilita počítače

Příspěvek od medvídek »

Dobrý den potřebuji nutně poradit. Mám windows XP professional značka počítače je Solteck (nebo nějak tak.) Ten pc jsem koupila od známého a ten mi řekl že ten počítač bude chvíli nestabilní protože rok "stál" to znamená že se dlouho nepouštěl. A od té doby se mi vypína internet explorer a velmi často se mi objevuje modrá obrazovka tzv: ,, obrazovka smrti".Velmi mě to obtěžuje. Mohli byste mi poradit co mám udělat aby byl počítač brzy stabilní?
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestabilita počítače

Příspěvek od Camazoo »

Jako nejlepší variantu bych viděl kompletní reinstal Windows.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Uživatelský avatar
belly3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 24, 2009 20:23

Re: Nestabilita počítače

Příspěvek od belly3 »

Nebo zkus nejprve odinstalovat prohlížeč explorer, zkus třeba mozzilu... nebo pokud máš cd oper.sys... tak reinstal exploreru a uvidíš, jestli to bude dělat dál.. pak se bude řešit dál
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Nestabilita počítače

Příspěvek od Camazoo »

to není problém exploreru. Počítač bude po SW stránce v žalostném stavu (tipuju), takže proto kompletní reinstal, ať začne nanovo. Potom se můžou řešit další možné problémy.
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Uživatelský avatar
belly3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř čer 24, 2009 20:23

Re: Nestabilita počítače

Příspěvek od belly3 »

No já to píšu ze své zkušenosti, mně to dělal explorer taky, reinstalace jen exploreru pomohla... ale samozřejmě reinstal celých windowsů by bylo lepší - tož souhlasím..
Odpovědět