Download | Programy

Skype přes externí zvukovku

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Viktor
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 04, 2009 18:06

Skype přes externí zvukovku

Příspěvek od Viktor »

Zdar, mám problém s ovladačem
Koupil jsem zvukovou kartu Lexicon Lambda,propojil přes USB, nainstaloval aktuální ovladače. Mám XP Pro SP 3.
Dále jsem připojil dynamický mikrofon Shure 485 do vstupu Mic 1. Stupnice na kartě indikuje signál, vše ok.
nastavil jsem zvuková zařízení na kartě zvuk :
- přehrávání zvuku výchozí zařízení: Lexicon Lambda In/Out, tlačítko Hlasitost aktivní
- záznamu zvuku: Lexicon Lambda In/Out, tlačítko Hlasitost neaktivní

Nainstaloval jsem Skype a nastavil takto:
mikrofon: Lexicon Lambda In/Out , jezdec hlasitosti se pořád vrací na začátek, tedy nejde nastavit hodnotu
reproduktory: Lexicon Lambda In/Out, hlasitost lze nastavit
zvonění: Lexicon Lambda In/Out

test v Skype uvítací obrazovce ukazuje problémy se zvukem- z mých reproduktorů se line pouze jakýsi šum. Mikrofon ukazuje nějakej signál ale při volání se vypíše hláška že je mikrofon málo zesílený. V nastavení Skype lze nastavit zesílení ručně ale když posunu jezdce napůl dráhy hned mi to skočí zpět nazačátek.
Nicméně se mi podařilo docílit toho že mě druhá strana slyší dobře. Já ovšem jakýkoli zvuk ze Skypa slyším jako šum - při volání stejně jako při přehrání třeba vyzváněcího tonu atd.
Navíc mi jakýkoli úkon v Skype který vyvolá šum z reprobeden změní nastavení ve WMP který potom přehrává taky jen šum. Po restartu skladby ze zvuk spraví ale opět pouze do té doby než ho Skype změní.
Chtěl bych tedy poprosit o radu co s tím protože bych moc rád kartu využíval pro nahrávání do kompu a zároveň bych chtěl na PC muziku přehrávat a taky používat toho Skypa. S obyčejným kondenzátorovým mikrem zapojeným do interní zvukovky by asi jelo vše ok ale chci využívat tu kartu a soft Cubase.
Předem díky za váš čas.
V.
Viktor
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 04, 2009 18:06

Re: Skype přes externí zvukovku

Příspěvek od Viktor »

hmmm.....doted mi to nejede, na forech nikdo nikde neví...... :( už me to fakt dost s***
Odpovědět