Download | Programy

Přidání místa

Pevné disky, řadiče, pole, správa disků a zálohování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Uživatelský avatar
hajcur
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: ned pro 02, 2007 11:26
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Přidání místa

Příspěvek od hajcur »

Zdravíčko,

Asi mě teď ukamenujete za tento opravdu stupidní dotaz, ale... Je možné přidat k již existujícímu oddílu druhý oddíl bez formátu? Jsem totiž idiot a pro systém XP jsem si nechal pouhých 10GB, kterých však zaplnily během momentu temp files a holt nerozbalím v RARu jakýkoliv větší soubor (6GB apod.) Nebo jde to nějak vyřešit přímo v programu pro archivy, aby nepoužíval systémový disk, ale jiný zvolený?

Díky za odpovědi
Gigabyte P35-DS4rev2, C2D E6750@3,4GHz (425x8), Arctic Cooling Freezer 7 Pro, 2x 1024MB A-Data Vitesta EE DDRII@850MHz 4-4-4-12, Gigabyte ATI Radeon HD 4850 512MB DDR3 GV-R485ZL-512H, Samsung SpinPoint T166 3.5" 500GB HD501LJ, Creative Sound Blaster X-Fi mX Xtreme Audio, Corsair Power Supply HX520 520W, Thermaltake VB6000BWS Swing + 2x Scythe S-FLEX SFF21E, Logitech Z4
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přidání místa

Příspěvek od NSBM »

hajcur píše:Zdravíčko,

Asi mě teď ukamenujete za tento opravdu stupidní dotaz, ale... Je možné přidat k již existujícímu oddílu druhý oddíl bez formátu? Jsem totiž idiot a pro systém XP jsem si nechal pouhých 10GB, kterých však zaplnily během momentu temp files a holt nerozbalím v RARu jakýkoliv větší soubor (6GB apod.) Nebo jde to nějak vyřešit přímo v programu pro archivy, aby nepoužíval systémový disk, ale jiný zvolený?

Díky za odpovědi
jasne.. pouzij program Acronis Disk Director Suite :-) bez ztraty dat si tam muzes menit co chces /v ramci jednoho fyzickeho HDD/
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přidání místa

Příspěvek od Sedlo »

Ale bacha na to, jednou jsem si takhle sestřelil oba dva disky :D Jen díky mím známím v PC servisu sem nepřišel o hlavní data.
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přidání místa

Příspěvek od NSBM »

Sedlo píše:Ale bacha na to, jednou jsem si takhle sestřelil oba dva disky :D Jen díky mím známím v PC servisu sem nepřišel o hlavní data.
ja s nim nemel problem ale jako zalohovat se vyplati vzdy radeji... je to jistota :-) ja jel bez zalohy a vsechno v pohode :-)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
pcradic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv srp 20, 2009 17:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Přidání místa

Příspěvek od pcradic »

ve windows > start > systém je na to taky utilitka, která to umí bez ztráty dat (platí pro visty)
Odpovědět