Download | Programy

Divne zvuky

Diskuze o základních deskách, nastavení biosu, flashování biosu apod.

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Skumin

Divne zvuky

Příspěvek od Skumin »

Dobry den,potreboval bych radu.Predevcirem jsem menil grafickou kartu,vse probehlo v poradku,zvysil se i vykon atd.Ale mam jeden problem.Kdyz zapnu nejakou hru,zacnou se ozyvat z case takove divne zvuky.Je to vzdy v kuse,ne jen nekdy.Popsal bych to asi jako nejake bzuceni nebo mozna skrabani.Nevim ale z ceho to muze vychazet.Rekl bych ze z graficke karty ne (na 100% to nevim) a taky jsem zkousel zastavit prstem vetrak u CPU, ale zvuk porad pokracoval.Jakmile ale zmacknu ALT+TAB a dostanu se na plochu,zvuk okamzite prestane.Kdyz se pak ale vratim zpet do hry,zase to zacne bzucet.Taky uz jsem celou case zabvil prachu,takze tim to taky nebude.Mozna by to mohl byt procesor,protoze v zatezi se zvysi vytizeni na 55%,ale nikdy pred tim se mi nic takoveho nestavalo.Proto pisu do topicu zakladnich desek.Myslite,ze by to mohla byt deska samotna?Nebo neco jineho?Za jakekoliv rady budu vdecny.
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Divne zvuky

Příspěvek od Camazoo »

Zkus ten zvuk nahrát, ale tipoval bych to na zdroj. Taky jsi mohl napsat tvoji sestavu, to je základ ;)
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Uživatelský avatar
Sedlo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1668
Registrován: čtv kvě 03, 2007 06:38
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Divne zvuky

Příspěvek od Sedlo »

Neni to spíš "VF" pískání? Něco kolem 15kHz
Projekt Hacker l AMD Athlon 64 3200+ 2GHz@2,5GHz (255x10)l Asus M2NPV-MX l DDR2 2x1GB A-Data Extreme Edition 700MHz (3-3-3-6)l EAH2600XT 256MB DDR3 l WD Green 750GB l Samsung SpinPoint F1 1TB | Fortron SAGA400GLN 80+ l NEC 2070NX + Samsung 203B
NTB: Asus F3E

:heart: Phone: N900 Maemo 5 :heart:
Odpovědět