Download | Programy

HELP

Ovladače grafických karet, ovladače zvukových karet, ovladače tiskáren apod. ke stažení, nastavení ovladačů a řešení problémů s ovladači

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Snap

HELP

Příspěvek od Snap »

Zdravím ... na VIA stránce jsem si nastavil to co mam na počitači , zvuk ... stahl jsem to Extraktoval ... zapnu Instalaci a napíše mi to "We cant find HD audio device" :( HELP PROSIM
Uživatelský avatar
Camazoo
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1236
Registrován: ned srp 10, 2008 23:56
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP

Příspěvek od Camazoo »

základní deska ?
Intel C2D E7300@3.4GHz * AC Freezer 7 PRO * Asus P5Q * Radeon HD 4850 *RAM 6GB 1066MHz CL5 * Seagate Barracuda 250GB *Corsair VX450W* CM Elite 334 * LG 22" *
Snap

Re: HELP

Příspěvek od Snap »

už nic problém "vyřešen" Zvuky už mám ... ale je tu další problém a dávat to kvůli tomu zase tomu manikovy s PC ... -> Nice Omg rofl už mi to de ! C mam cele promazane ale D mi nepromazal to je jedno... takže ... zapnu si jakoukoliv hru ERROR you need DirectX9.0c Compatabili with your ... takové debilní keci... na 20Ti stránkách jsem stáhl všechny directX co šli (krom 11 Logicky) napiše mi to Aktualiaze připravena k použiti zapnu Hru a zase Error you need directX9.0c....každá hra mi to dělá zkoušel jsem to nainstalovat z CD od neake origo hry ale furt to same...nevite co stim ?
Odpovědět