Download | Programy

jak zabezpečit Wifi

Zapojení a zabezpečení sítí, bezdrátové sítě a internet, VOIP telefonie

Moderátoři: maestro, Moderátoři

martas

jak zabezpečit Wifi

Příspěvek od martas »

Zdravím .....moc se v tom nevyznám tak bych potřeboval poradit. Mám Zyxel P - 660H jsou na něj kabelem připojený 3 počítače takže Wifi kerá je k dispozici nikdo nevyužívá (ono se na ni ani moc nedařilo připojit byl pořád labej signál) a do patra to už nešlo vůbec. Ale v poslední době mám vážný podezření že se nám na Wifi připojuje soused. Jenže podle návodu ji neumím prostě vypnout nebo zaheslovat...tak prosím jestli by jsme mi mohli nějak poradit nebo poslat odkaz kde je na to dobrej návod. Předm díky martin ;-)
Uživatelský avatar
zener
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2766
Registrován: stř srp 30, 2006 13:29

Re: jak zabezpečit Wifi

Příspěvek od zener »

Jaky je to presne typ?

Jinak mas dve moznosti - bud vypnes wifi (to nevim, jestli v tomto routeru jde) a nebo zabezpecis wifi.
PC: AMD Athlon II X4 645, Evolve Zeppelin GOLD 2x2 GB + A-Data Extreme Edition 2x1 GB, WD Caviar Black 1 TB, Sapphire Radeon HD 5850 Xtreme 1 GB GDDR5, LCD Samsung P2770HD 27"
NB1: Asus UL30A-QX141V - C2D SU7300, 2x2GB DDR2 RAM, 320 GB, 13,3" LED LCD... 12 hod provozu :)
NB2: MSI GX610PX - AMD Turion X2 TL-58, 2x1GB DDR2 RAM, 250 GB, ATI HD2600 256 MB GDDR3
NB3: IBM R40 - Intel Pentium 4-M, 512 MB DDR, 40 GB, ATI Radeon 7500 32 MB
mobil: Sony Ericsson Xperia X1

YouCan.cz - tvorba webových stránek a internetových projektů na míru
martas

Re: jak zabezpečit Wifi

Příspěvek od martas »

je to P-660H/HW-T3.....a vypnout wifi jen tak nejde. Jinak bych to hned udělala bylo by po problému.
Danoss110
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: ned lis 13, 2011 16:54

Re: jak zabezpečit Wifi

Příspěvek od Danoss110 »

Co zkusit to zaheslovat. Říct správcovi wifi.
Bojíte se že se vám stane v zimě něco na chodníku nebo autonehoda tak proto je tady odškodnění úrazů. Nemáte rádi pokuty to asi nikdo ale teď už vám starosti dělat nebudou je tu Pojištění proti pokutám.
Levné a kavalitní Parfémy.
Nejrychlejší Půjčka všech dob.
Odpovědět