Download | Programy

MSI GX620 prehrievanie grafickej karty

Notebooky, PDA, mobilní telefony, MP3 přehrávače, ostatní mobilní zařízení a technologie

Moderátor: Moderátoři

hard333

MSI GX620 prehrievanie grafickej karty

Příspěvek od hard333 »

cawes ... mam taky maly probelem ze asi po 20minutach hrania hry MOH 2010 sa prehreje graficka karta a notebook my vypne... som myslel ze sa to prehrieva procesor ale neni to tak bo som si stahol program everest a ten my poskytol teplotu GPU a to cislo co som tam videl az my zle prislo asi tak pol hodinu trvalo kym teplota zliezla z 89° na 79° ... troska blbee ale hcem sa hlavne opytat ze ci by to mohla byt nejaka chyba v software o com moc pochybujem alebo ci je to nieco z harware a ci to vlastne mam ist dat reklamovat

je to notebook MSI GX620-SK, graficka karta Nvidia 9600M GT a mam tam najnovsi driver verziu 260.99 ktora bola akurat dnes 25.10 slahnuta na stahnutie, dalej mam windows XP pro ...
ravi2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 10, 2010 10:39

Re: MSI GX620 prehrievanie grafickej karty

Příspěvek od ravi2 »

Ahoj, ja mam ten isty notebook MSIGX620 uz okolo roka a stvrt. Tvoj problem bude nasjkor v tom, ze mas prachom zaneseny ventilator. Na zadenej strane odsrubuj kryt v vyfukaj ho, pripadne lepsie povysavaj (ale jemne). Mne to pomaha. Urobil som to nahodou pred tromi dnami, lebo som mal podobny problem, ze mi teplota grafiky nesla pod 65 stupnov v klude, teraz ide na 52 stupnov. Robievam to casto, cca raz za mesiac a poma ha to ....
Odpovědět