Download | Programy

Win Vista - po prihlásení iba čierna plocha s kurzorom

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC, firewall, spyware, kontrola logu, hesla, webové prohlížeče

Moderátoři: mozek007, Ryan, Moderátoři

Hipso

Win Vista - po prihlásení iba čierna plocha s kurzorom

Příspěvek od Hipso »

Skúšal som hľadať a vyriešiť môj problém ktorý je nasledovný. Po prihlásní sa do konta sa mi ukáže štandardné "Vitajte", no keď sa donačítava, zobrazí sa mi čierna obrazovka s kurzorom uprostred. Kurzor nereaguje na pravé tlačidlo myši. Funguje len ctrl+alt+del a tá obrazovka "Prepnúť používateľa, spustiť spravcu úloh atď." .. spustil som teda správcu úloh a následne som dal spustiť "firefox.exe" a tak vám teraz píšem aspoň takto. Medzi tým som hľadal rôzne návody. Skúšal som aj spúštať "explorer.exe" lenže po stlačení enteru mi vypísalo:
"C:/Windows/explorer.exe

Operácia sa nedokončila úspešne, pretože súbor obsahuje vírus.
" a ešte tlačidlo "OK".


Kedže teda nemôžem spustiť kvôli vírusu v explorer.exe plochu, skúšam ešte prejsť avastom môj PC (konkrétne zložku Windows). Zatiaľ to našlo 2 infikované súbory. Taktiež som sa dočítal že mám stiahnúť ComboFix, no píšu tam že poúživať to môžem iba s pomocou odborných ľudí, tak potrebujem inštrukcie (ak by sa tu teda niekto kto vie vyriešiť môj problém naśiel). Vopred ďakujem za pomoc
Hipso

Re: Win Vista - po prihlásení iba čierna plocha s kurzorom

Příspěvek od Hipso »

Problém som vyriešil. Odpoveď mi poskytli na http://www.viry.cz/forum/ ak budete mať nejaký problém, môžem vám ich len odporučiť! Presne mi povedali čo mám urobiť a môj totálne zavírený PC som podľa ich pokynov vyčistil (aj keď sa tomu ani nerozumiem) :) Ďakujem
Odpovědět