Download | Programy

NEFUNGUJE USB

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Sali_cze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 07, 2011 22:27

NEFUNGUJE USB

Příspěvek od Sali_cze »

Zdravím,

Mám problém s USB (všechna USB u notebooku ). Při připojení ext.disku přímo do zadních USB notebooku mi windows nenajde žádné disky. Při připojení USB přes ext. stojan notebooku ( s vlastním napájením ) mi windows disky najde, ale hlásí mi to chybu: " Velkokapacitní paměťové zařízení USB je vysokorychlostní zařízení USB a při připojení k nízkorychlostnímu portu bude fungovat se sníženou rychlostí" Vlastně mi ext. disk momentálně funguje pouze v režimu 1.0 a ne v režimu 2.0. Což mi až do teď fungovalo!

A když chci zapojit myš tak mi to hlási: "jedno ze zařízení USB připojených k tomuto počítači nepracuje správně a systém windows ho nerozpoznal"

Ve správci zařízení nemám žádný "žlutý otazník" což by mělo znamenat, že ovladače jsou nainstalované ! Též jsem zkoušel přeinstalovat windows a všechny ovladače, bohužel to nepomohlo.

Proto se na Vás obracím s otázkou, kde by mohla být chyba?

(Notebook ASUS - A6T - A6Tc-AP029, AMD Mobile Sempron 3400+, 1.81GHz, 1GB RAM, Windows XP SP3)

Děkuji za všechny odpovědi !!!
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE USB

Příspěvek od NSBM »

stahni si usb drivery pro Tvuj NTB ;-) uz jsem jednou toto s nekym resil a pomohlo to..
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Sali_cze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 07, 2011 22:27

Re: NEFUNGUJE USB

Příspěvek od Sali_cze »

A kde ten USB driver mám sehnat? na stránkách : http://support.asus.com/download/downlo ... uage=cs-cz jsem vše stáhnul a nainstaloval, ale nepomohlo :(
Uživatelský avatar
NSBM
Uživatel
Uživatel
Příspěvky: 659
Registrován: sob čer 28, 2008 10:57
Bydliště: pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: NEFUNGUJE USB

Příspěvek od NSBM »

mozna by to mohlo delat nedostatecne napajeni.. asi se zkus obratit na podporu nebo servis (jeslti mas zaruku)
$result = mysql_query("SELECT finger FROM hand WHERE id=3");
echo $result;
HNwebdesign - Tvorba webových stránek
Sali_cze
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 07, 2011 22:27

Re: NEFUNGUJE USB

Příspěvek od Sali_cze »

Záruku už nemám, jinak bych to dávno hodil do servisu. Tak mě napadlo, jestli nebude nejlepší koupit si toto http://www.okcomputers.cz/kouwell-kw-2002-2/d-47933/co vy na to?
matsn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: ned led 31, 2010 00:43

Re: NEFUNGUJE USB

Příspěvek od matsn »

Jestli je to napájením, tak ti ten USB řadič nejspíš nepomůže. USB má výkon cca 2,5W (5V*0,5A) a ten výkon se prostě musí tak jako tak odněkud vzít. A řadič bude chtít ještě víc na svou obživu.
Ono ti to dělá, i když máš notebook v nabíječce?
Odpovědět