Download | Programy

Po přeinstalaci Windows nejde mikrofon

Zdroje, monitory, tiskárny, scanery, myši, klávesnice, zvukové karty, CD a DVD mechaniky a další

Moderátoři: Awast, Moderátoři

cellymouse
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 27, 2011 20:34

Po přeinstalaci Windows nejde mikrofon

Příspěvek od cellymouse »

Zdravím, před několik dny jsem si přeinstalovala Windows Vistu na Windows 7. Jenže po přeinstalaci mi už nejede vbudovaný mikrofon. Půjčila jsem si tedy od kamarádky slochátka s mikrofonem v jednom a taky nejedou. Všechno mám nastavené, notebook ho vidí, ale když mluvím, kontrolka zvuku se nijak nezvyšuje. Na ostatních PC a Windowsech tento mikrofon jede. Hodila by se mi rada jak zprovoznit tyhle mikrofony. Dám vám jsem screeny mého nastavení. Snad to pomůže, děkuju :))
Přílohy
3.PNG
3.PNG (52.41 KiB) Zobrazeno 15887 x
2.PNG
2.PNG (41.81 KiB) Zobrazeno 15887 x
1.PNG
1.PNG (45.75 KiB) Zobrazeno 15887 x
cellymouse
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: stř črc 27, 2011 20:34

Re: Po přeinstalaci Windows nejde mikrofon

Příspěvek od cellymouse »

cellymouse píše:Zdravím, před několik dny jsem si přeinstalovala Windows Vistu na Windows 7. Jenže po přeinstalaci mi už nejede vbudovaný mikrofon. Půjčila jsem si tedy od kamarádky slochátka s mikrofonem v jednom a taky nejedou. Všechno mám nastavené, notebook ho vidí, ale když mluvím, kontrolka zvuku se nijak nezvyšuje. Na ostatních PC a Windowsech tento mikrofon jede. Hodila by se mi rada jak zprovoznit tyhle mikrofony. Dám vám jsem screeny mého nastavení. Snad to pomůže, děkuju :))
Pokračování screens -.- ..
Přílohy
skype.PNG
skype.PNG (18.4 KiB) Zobrazeno 15885 x
5.PNG
5.PNG (46.01 KiB) Zobrazeno 15885 x
Odpovědět