Download | Programy

Zamrzani PC

Grafické karty ATI, nVidia, Matrox, Intel, VIA ... a jejich přetaktování

Moderátoři: Awast, Moderátoři

Streux

Zamrzani PC

Příspěvek od Streux »

Cus prosim poradte hral jsem hru LoL. A najednou se me hra sekla a chvilku na to zcernala obrazovka od te doby se mi to deje u kazde hry at zapnu cokoliv tak hlavni menu je v pohode, ale kdyz se hra nacita a mel bych hrat tak se zase sekne a nebo rovnou restartuje pc a problikne modra obrazovka. Kdyz jsem na netu tak je to v pohode, ale jakmile pc zatizim nejakou hrou tak je to zas v prdeli. Budu rad za kazdou radu. 3 roky me to bezelo v pohode i u mnohem narocnejsich her tak nevim. Diky vsem za snahu
Uživatelský avatar
jony94
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pát úno 06, 2009 16:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzani PC

Příspěvek od jony94 »

měl jsem to samý u starýho deskopu napiš HW a zkusíme se nějak dopídit k řešení :)
Intel® Celeron® Dual Core Processor T3000
(1M Cache, 1.80 GHz, 800 MHz FSB)
2 GB - 8500 DDR3 1066MHz & Hard Drive - 250GB 5400 RPM
Intel HD Graphics 4500MHD DirectX 10, Shader 4.0
Streux

Re: Zamrzani PC

Příspěvek od Streux »

Intel Core 2 Duo CPU E6550 2.33GHz
Nvidia GeForce 8800 GT
3,25 GB Ram

Ale je me divny ze tri roky to jede v pohode a ted najednou uprostred hra se to sekne a od ty doby to nejde. Dik za pomoc
tryndamer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 12, 2012 08:36

Re: Zamrzani PC

Příspěvek od tryndamer »

To vypadá, že se ti možná špatně chladí PC. A nebo pokud je na té modré obrazovce i text, tak je většinou problém v HW, ale to by nemělo jen probliknout. Neměnil si nějaký HW? Pokud ne, tak zkus program everest na zátěž PC a sleduj teploty. A napiš sem kompletní sestavu jakou máš.
Zajímá vás tvorba webových stránek nebo jiné webové služby? Vyzkoušejte Internet123.cz.
dash1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 18, 2020 01:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzani PC

Příspěvek od dash1 »

To bude asi chladením. Skús otvoriť bednu a odstrániť prach.
holky z naší školky
Odpovědět