Mobilní přehrávač audio souborů pro opakování sekvencí

Odeslat odpověď


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
Smajlíci
:) :( :D ;) :stop: :-o :? :cool: :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :roll: :prayer: :heart: :list: :smil: :pal: :brv: :eek: :ot: :lool: :rigth: :down: :ups: :ch: :lups: :bomb: :skul: :smt046 :lock:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Mobilní přehrávač audio souborů pro opakování sekvencí

Re: Mobilní přehrávač audio souborů pro opakování sekvencí

Příspěvek od zener v čtv bře 17, 2011 21:48

Z technickeho hlediska je to dost problematicke. Nechci rict nemozne, ale rozhodne je to problem. A nemyslim si, ze by neco takoveho existovalo. A jestli ano, tak nikoliv pro bezneho cloveka, tedy s cenou do... rekneme 10 tis Kc. Ale nevim, treba se pletu.

Resenim je si zvuk nastrihat podle sebe. Da to praci, ale kyzeny vysledek se dostavi.

Mobilní přehrávač audio souborů pro opakování sekvencí

Příspěvek od jitkah v čtv bře 17, 2011 19:47

Zdravím, dozvěděla jsem se, že existuje mobilní přístroj pro přehrávání audio souborů, který umožňuje opakování určité sekvence z nahrávky podle volby uživatele (např. opakování posledních několik sekund, opakování určitého slova nebo věty, apod. - podle toho, jak si to uživatel navolí). Konkrétně by tento přehrávač měl být využit pro poslechový jazykový kurz. Nejsem technik, ale ani nikdo z techniků, co znám, o přístroji, který by měl tuto funkci nikdy neslyšel. Prosím moc o zprávu, zda takový přehrávač existuje (údajně ano), případně jak se jmenuje nebo kde se dá sehnat? Děkuji Vám! Jitka

Nahoru

cron