Download | Programy

Přepínání uživatelů

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

Uživatelský avatar
T_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř lis 08, 2006 20:27
Kontaktovat uživatele:

Přepínání uživatelů

Příspěvek od T_J »

Mám naistalovaný windows XP profesional. Na PC mám klasicky vedený tři uživatele, ale když se přihlásím dejme tomu pod sebou, a pak to chci přepnout na někoho jinýho tak to nejde. Klasicky se odhlásím. Normálně naběhne výběr uživatelů, jde se i přihlásit, ale nenaběhnou mi ikonky .. Jen se zobrazí wallpaper a konec. Musím vždycky rr PC, aby se mohl přihlásit jako jiný uživatel ...

Kdo ví co s tím ? :)
ladarozan
Čestný člen
Příspěvky: 258
Registrován: stř zář 20, 2006 19:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ladarozan »

Ovl. panel Uživatelské účty - Změnit způsob přihlašování ...
Athlon64x2 4000+, K9N Neo V2,Sata II Raid0,Nvidia GF 8500,2GB ram, DVB-T Hauppauge HVR1100, DVB-S SkyStar2, DVB USB MSI DigiVOX mini II V3.0
Uživatelský avatar
misa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát bře 02, 2007 19:41

Příspěvek od misa »

když chci změnit způsob přihlašování a odhlašování uživatelů napíše mi to že Instalace klientských služeb systému Net Ware zakázala rychlé přepínání uživatelů a že pokud chci tytto služby obnovit musím odinstalovat klientské služby systému netware mám je odinstalované a pořád mi to píše nevím co s tím poraďte prosím... :( :( :(
dawid
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 17, 2008 19:40

Re: Přepínání uživatelů

Příspěvek od dawid »

ako sa da odinstalovat NetWare???...pls...poslite na moj e-mail bo ja tu moooc casto nechodiim...moj e-mail je bicista7....pls vysvetlite mi to....bo mi nejde zmenit prepinani uzivazelu..pls...diki :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :lool: :lool: :lool:
Odpovědět