Download | Programy

Chybová zpráva directx 9.0c po zadání cd key hry

Nastavení Windows, příkazy, optimalizace, plochy, tvorba Live CD

Moderátoři: Zdenek, Pockmat, ladarozan, Moderátoři

wobrus

Chybová zpráva directx 9.0c po zadání cd key hry

Příspěvek od wobrus »

Mám originál dvd hry NFS Carbon.Při spuštení instalace zadám cd key,nepokračuje v instalaci ale vypíše mi následující chybovou zprávu: Installation cannot continue because this game requires Direct X 9.0c or higher to be installed on your system.A odkáže mě na microsoft com aby jsem si instaloval poslední verzi.Jenomže já DirectX 9.0c mám jinak by mi nešlo nic.Stáva se mi to v případě instalace NFS Carbon a Most Wanted, jinak při instalaci jiných sw se mi to nestává vůbec.A ani při předcházejících instalacích těchto 2 her se mi to nestávalo.Začalo to od určitého času cca před 6 měsíci.Prosím o radu.Děkuji :)
Uživatelský avatar
sedly
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: sob zář 04, 2010 20:11

Re: Chybová zpráva directx 9.0c po zadání cd key hry

Příspěvek od sedly »

Máš DirestX 9c???To c je důležitéé
my PC:AMD Athlon II X3 425 2.7 Ghz,4 GB ram,Ati 4200 512 MB,750 GB HDD.
Uživatelský avatar
Denco
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 18, 2011 17:36
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybová zpráva directx 9.0c po zadání cd key hry

Příspěvek od Denco »

Nie je na tom inštalačnom DVD aj inštalácia pre DirectX? Prípadne nespýta sa ťa samo, či nechceš nainštalovať DirectX?
Notebook: 15,6'' || Procesor AMD Athlon II Dual-Core M300 2 GHz || Grafika ATI Mobility Radeon HD 4200 || RAM 3 GB || HDD 320 GB || Windows 7 Home Premium / Ubuntu 10.10 || Trance Music
Other: Mobile Samsung S5230 || DJ Controller Behringer BCD3000 || Repro Genius SW-HF2.1 2000 || Headphones Reloop RHP-10
Odpovědět